Szkolenia w systemie
PADI
Ubezpieczenia nurkowe


Ratuj Tybet

 
PROGRAMY NURKOWE

Akademia Nurkowania Batysfera dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu podejściu do problematyki nurkowania daje możliwość swoim sympatykom rozwijania indywidualnych podwodnych zainteresowań. Prowadzimy szereg programów, z których najważniejsze to:


BUBBLE MAKER

Program adresowany do najmłodszych dzieci. Podczas zajęć basenowych w całym sprzęcie nurkowym na niewielkiej głębokości maksymalnie 120cm w formie zabawy dzieci poznają i uczą się swobodnego i bezpiecznego zachowania pod wodą. Nie jest to kurs, więc nacisk nie jest położony na wyniki ale na oswojenie dzieci
z wodą i zachęcenie ich do dalszych podwodnych przygód. Program prowadzony jest przez instruktorów nurkowania posiadających małe dzieci, pod nadzorem ratowników WOPR. Asysta rodziców będzie bardzo mile widziana.
Minimalny wiek dzieci: 8 lat.
Termin zajęć: ustalany indywidualnie z rodzicami
Cena: ustalana indywidualnie w zależności od ilości spotkań na basenie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zabawy z dziećmi pod wodą proszę o kontakt
z Akademią Nurkowania Batysfera tel. 510 693 833.
Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

FAMILY DIVE

Rodzinna zabawa w kurs nurkowania. Całe rodziny podczas zajęć basenowych mogą wspólnie bawić się i integrować przeżywając podwodną przygodę. Program przewidziany jako wstęp do kursu nurkowania, więc w każdym momencie zabawy możemy wprowadzić bezstresowe elementy szkolenia dla płetwonurków, przekształcając naszą zabawę w ekscytujący kurs. Atmosfera na spotkaniach jest tak fantastyczna, że warto pomyśleć o spotkaniu na basenie nie tylko
z rodziną, ale i przyjaciółmi.
Minimalny wiek: 10 lat, maksymalny wiek: bez limitu
Termin zajęć: ustalany indywidualnie
Cena: ustalana indywidualnie w zależności od ilości spotkań na basenie i liczby osób

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zabawy pod wodą proszę o kontakt z Akademią Nurkowania Batysfera tel. 510 693 833.
Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

LIGA PODWODNEGO HOKEJA

Pierwsza w Polsce liga hokeja dla nurków. Rozpoczęcie rozgrywek nastąpi w maju 2008 roku a finał przewidziany jest na kwiecień 2009 roku. Podczas spotkań na basenie dwa razy w miesiącu rywalizujemy ze sobą podnosząc umiejętności i zdobywając nowe doświadczenie pod wodą oraz niebanalnie i aktywnie spędzamy czas. Najlepsi zawodnicy zyskają szansę na wyjazd na Międzynarodowe Mistrzostwa Świata Podwodnego Hokeja.
Minimalny wiek: 15 lat Maksymalny wiek: bez limitu

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami rozgrywek proszę o kontakt z Akademią Nurkowania Batysfera tel. 510 693 833.
Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

DIVE TROPHY

Surwiwalowy program organizowany od 2 lat dla ludzi niestrudzonych i zaciekawionych poznawaniem i eksploracją nieznanych i nie odkrytych przez większość nurków miejsc i akwenów. Zainteresowanych naszym dotychczasowym dorobkiem podróżniczym zapraszam do galerii zdjęć LOG BOOK gdzie znajdą foto relacje
z dotychczasowych Dive Trophy. Nowych propozycji wyjazdów DIVE TROPHY oczekuj na swoim e-mailu. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym subskrybentem koniecznie zostaw swój e-mail w zakładce SUBSKRYPCJA.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami wyjazdów proszę o kontakt z Akademią Nurkowania Batysfera tel. 510 693 833.
Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

WARSZTATY BEZDECHOWE

Zajęcia o charakterze dydaktyczno-kondycyjnym, gdzie fascynaci nurkowań na zatrzymanym oddechu poznają i trenują techniki bezpiecznego i efektywnego schodzenia pod wodę jedynie z maską, rurką i płetwami. Dreszczyku emocji dodają zawsze mini zawody bezdechowe rozgrywane pod koniec każdych zajęć. Nowych terminów WARSZTATÓW BEZDECHOWYCH oczekuj na swoim e-mailu. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym subskrybentem koniecznie zostaw swój
e-mail w zakładce SUBSKRYPCJA.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami warsztatów proszę o kontakt z Akademią Nurkowania Batysfera tel. 510 693 833.
Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

EFR (EMERGENCY FIRST RESPONSE)

Kurs pierwszej pomocy przed medycznej zawierający umiejętności ratowania życia i zdrowia w typowych nagłych codziennych wypadkach. Uczestnicy kursu nabywają praktycznych zdolności do niesienia pomocy niemowlętom, dzieciom oraz osobom dorosłym, ćwicząc resuscytację na fantomach pod okiem doświadczonego instruktora.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami kursu proszę
o kontakt z Akademią Nurkowania Batysfera tel. 510 693 833.
Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

PROJECT AWERE

Poszerzenie wiedzy i świadomości bezpiecznego i proekologicznego zachowania zawarte w programie ochrony podwodnego życia. Uczestnictwo w programie pomaga ratować ginące gatunki podwodnej fauny . Członkowie programu powiadamiani są o możliwości uczestnictwa we wszelkich akcjach ekologicznych organizowanych przez Akademię Nurkowania Batysfera np.: SPRZĄTANIE ŚWIATA.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami programu proszę o kontakt z Akademią Nurkowania Batysfera tel. 510 693 833.
Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.
 

 

© 2008  BATYSFERA. All rights reserved.