Szkolenia w systemie
PADI
Ubezpieczenia nurkowe


Ratuj Tybet

 
Witam Was gorąco!!!
Akademię Nurkowania Batysfera założyłem specjalnie z myślą
o wszystkich miłośnikach podwodnej przygody, zarówno tych początkujących, którzy cenią bezpieczeństwo i szukają zaufania do doświadczonej kadry instruktorskiej jak i dla zaawansowanych nurków, dla których możliwość rozwoju nurkowego i doskonała atmosfera poparta świetnie wyposażonym centrum jest bardzo ważne.


Akademia Nurkowania Batysfera postawiła sobie za cel rozwijanie i popularyzowanie sportu nurkowego. Naszymi priorytetami są:
- bezpieczeństwo - wszystkie kursy nurkowania odbywają się zgodnie z najbezpieczniejszymi
  standardami szkoleniowymi największej organizacji nurkowej PADI.
- profesjonalna kadra - wszyscy nasi instruktorzy posiadają wyższe wykształcenie oraz najwyższe
  uprawnienia instruktorów nurkowania.
- innowacyjność - jesteśmy pionierami w organizowaniu najbardziej zróżnicowanych form spędzania
  czasu dla środowiska nurkowego. Zobacz koniecznie nasze propozycje w zakładce
  PROGRAMY NURKOWE.

Krzysztof "Mikołaj" Mikołajczyk
Urodziłem się w 1974r. Zanim zająłem się profesjonalnie nurkowaniem pracowałem przez sześć lat w Kancelarii Prawniczej. Nurkuje od 1991 roku kiedy to zdobyłem pierwsze uprawnienia nurkowe. W latach 1992- 1999 zajmuję się turystyka nurkową, oraz przechodzę szereg szkoleń dla płetwonurków i zdobywam coraz wyższe uprawnienia. Dzięki zdobytym doświadczeniom od 2000 roku podejmuję pracę jako Divemaster w Centrach Nurkowych w Polsce
i Chorwacji. W 2004 roku wyjeżdżam nurkować i pracować do Egiptu, gdzie spędzam 2 lata pracując w największych kurortach nurkowych na świecie Sharm El Sheik, Hurghada, Safaga. Instruktorem nurkowania Open Water Scuba Instructor PADI jestem od 2004, a od roku 2006 jestem instruktorem
z najwyższymi uprawnieniami w szkoleniu płetwonurków Master Scuba Diver Trainer PADI, oraz instruktorem pierwszej pomocy przed medycznej Emergency First Response. Mam za sobą osiemnaście lat doświadczeń podwodnych i chętnie dzielę się zdobytą wiedzą.

Good Diving!!!

Krzysztof "Mikołaj" Mikołajczyk
Instruktor nurkowania MSDT PADI

© 2008  BATYSFERA. All rights reserved.